zadzwoń : +48 14 681 98 92

Strona główna           O firmie           Oferta           Referencje       Kontakt        Polityka Prywatności   

o nas współpraca z nami to gwarancja jakości.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 

Firma INOX-METAL już od 2003 roku stara się wyjść naprzeciw wymaganiom każdego klienta, a wszystko to w oparciu o zdobyte doświadczenie oraz szeroką wiedzę na temat przemysłu stalowego. Naszym kapitałem są solidnie wyszkoleni pracownicy.

PRZEDE WSZYSTKIM JAKOŚĆ

 

Wysoka jakość finalnego produktu, a także posiadane certyfikaty, pozwalają nam na dostarczanie usług na międzynarodowym rynku przemysłu metalowego. Jesteśmy gotowi do podjęcia współpracy (jednorazowej lub w systemie ciągłym) w zakresie proponowanych usług.

ISO 9001:2015-10

 

Firma wdrożyła i utrzymuje System Zarządzania Jakością,  który jest certyfikowany zgodnie z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2015-10. Zakres certyfikatu obejmuje produkcję konstrukcji stalowych i wyrobów metalowych, obróbkę skrawanie wyrobów metalowych, sprzedaż materiałów z branży metalowej, montaż instalacji automatyki i sterowania oraz niskiego napięcia, modernizację i remont szaf sterowniczych, outsourcing usług utrzymania ruchu.

 

 

 

 

 

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą współpracy, bądź macie jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub zapraszamy osobiście do siedziby naszej firmy.

Wysyłanie...

Błąd serwera - Spróbuj później

Wysłano.

o nas współpraca z nami to gwarancja jakości.
o nas współpraca z nami to gwarancja jakości.
o nas współpraca z nami to gwarancja jakości.